Brdo vs. Ravnica 0:1.

Fudbalskim rečnikom do 19 godina rečeno, pobeda u gostima! smiley

Klub ekstremnih sportova Rock and Ice, iz Bora, bio je organizator prvenstva Srbije u olimpijskom triatlonu.

Pored olimpijske distance, organizovan je i sprint triatlon, a verovatno zbog težine biciklističkog dela za mlađe triatlonce je održan akvatlon.

Satnica je ovoga puta bila drugačija u odnosu na sve ostale trke, tako da su prvo startovali takmičari na olimpijskoj distanci od 1.5km plivanja, 40km bicikla i 10km trčanja. Izuzetno težak biciklistički segment izmorio je skoro sve triatlonce, što se na kraju odrazilo i na slabija vremena na trčanju.

Pobedu je izvojevao naš najbolji triatlonac Ognjen Stojanović, koji je trku završio ispred Bojana Karanovića i Bogdana Tomina. Predstavnik Sprinta Željko Ivković trku je završio na 13. mestu.

Dok su se biciklisti borili sa brdom, Nataša, Miloš, Lazar i Stefan su bili u vodi i čekali start akvatlona. Nakon krajnje čudnog starta najbolje od mladih sprintera se snašao Lazar Dedić koji je na kraju zauzeo treće mesto.